Ceremonia zaślubin

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Udokumentowanie tych szczególnych chwil zawsze jest bardzo ekscytujące nie tylko dla pary młodej. Zdjęcia potrafią pokazać te emocje, które Wam towarzyszą. W tym wpisie pragnę Wam przedstawić ślub z perspektywy mojego aparatu w pięknych okolicznościach na Jasnej Górze.

Sesja ślubna w lesie

Las, natura i piękne kadry. Jeśli uwielbiacie minimalizm w fotografii pomieszany z magią miłości, to taka sesja jest dla Was. 


Plener ślubny Słowacja


Z przyjemnością przedstawiam Wam najpiękniejsze kadry z sesji zdjęciowej, która odbyła się po słowackiej stronie Tatr. Malowniczy krajobraz i zakochana para młoda. W takich chwilach czuję, że w mojej pracy nie trzeba mi nic więcej do szczęścia. 


Chrzest Święty

Pewnego chłodnego, zimowego dnia miałem przyjemność fotografować chrzest Jasia. Dzięki uprzejmości rodziców możecie zobaczyć, jak pomimo chłodnej aury, wiele ciepłych spojrzeń napotkał mój aparat. W dniu chrztu uwielbiam wykonywać portrety, a każdy rodzic marzy o pięknej fotografii ze swoim maluszkiem. Tym razem nie było inaczej, a Jaś z ogromną aprobatą reagował na bliskość z rodzicami i dźwięk migawki.
Zapraszam do obejrzenia skróconego reportażu z tej okoliczności.