Sesja poślubna na Koronie Gór Polskich

Wiatr we włosach… dwoje zakochanych w sobie ludzi i niezapomniane warunki pogodowe w objęciach opolskich krajobrazów.

 
 

Sesja poślubna Słowacja


Z przyjemnością przedstawiam Wam najpiękniejsze kadry z sesji zdjęciowej, która odbyła się po słowackiej stronie Tatr. Malowniczy krajobraz i zakochana para młoda. W takich chwilach czuję, że w mojej pracy nie trzeba mi nic więcej do szczęścia.

Sesja narzeczeńska w lesie

Las, natura i piękne kadry. Jeśli uwielbiacie minimalizm w fotografii pomieszany z magią miłości, to taka sesja jest dla Was.

Ceremonia zaślubin

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Udokumentowanie tych szczególnych chwil zawsze jest bardzo ekscytujące nie tylko dla pary młodej. Zdjęcia potrafią pokazać te emocje, które Wam towarzyszą. W tym wpisie pragnę Wam przedstawić ślub z perspektywy mojego aparatu w pięknych okolicznościach na Jasnej Górze.Chrzest Święty

Pewnego chłodnego, zimowego dnia miałem przyjemność fotografować chrzest Jasia. Dzięki uprzejmości rodziców możecie zobaczyć, jak pomimo chłodnej aury, wiele ciepłych spojrzeń napotkał mój aparat. W dniu chrztu uwielbiam wykonywać portrety, a każdy rodzic marzy o pięknej fotografii ze swoim maluszkiem. Tym razem nie było inaczej, a Jaś z ogromną aprobatą reagował na bliskość z rodzicami i dźwięk migawki.
Zapraszam do obejrzenia skróconego reportażu z tej okoliczności.